O MNIE

CZEŚĆ !

Mam na imię Patrycja. Potrzeba wyrażania się za pomocą twórczości towarzyszy mi odkąd sięgam pamięcią. Czy było to wyplatanie bransoletek ze sznurków, naszyjników ze wstążek, ozdób z papieru i wielu wielu rzeczy, których próbowałam zawsze dawało mi to ogromną satysfakcję, pozwalało mi poznawać różne materiały, ich właściwości i możliwości jakie dają. Jeśli chodzi o moje wykształcenie – jestem absolwentką Liceum Plastycznego o dość nietypowym kierunku – projektowanie zabawki 😉 Tak sobie myślę, że czas spędzony w liceum upewnił mnie w tym, że chcę widzieć fizyczne efekty mojej pracy.

SZTUKATAKA

Jesteś w miejscu, które powstało z pasji do tworzenia. Obrazy abstrakcyjne zaczełam tworzyć pod wpływem impulsu . Po jakimś czasie doszło moje zainteresowanie żywicą i tak zaczęłam tworzyć obrazy i różnego rodzaju dekoracje w tych dwóch przewodnich technikach.Uwielbiam malarstwo abstrakcyjne za jego nieprzewidywalność i niepowtarzalność. Moja twórczość to język kolorów i kompozycji. Chcę otoczyć Cię pięknymi obrazami i dodatkami do wnętrz, które tworzę przy użyciu takich materiałów jak farby akrylowe, tusz alkoholowy i żywica. Świadomie lub nieświadomie przedmioty, którymi się otaczasz i które znajdują się w twojej przestrzeni mówią dużo o tym kim jesteś i co cenisz. Dlatego zachęcam Cię do zapoznania się z moimi pracami w poszukiwaniu tego co z Tobą rezonuje i co Ci się zwyczajnie podoba

DOM JEST TAM GDZIE JEST SZTUKA 😉

Obrazy mogą sprawić, że dom poczuje się jak w domu :D. Jak wspaniale jest wrócić do swojego domowego azylu. Miejsca w którym możemy w końcu się wyciszyć, usłyszeć swoje własne myśli, tu narracja życia zostaje przywrócona. Najczęściej dom jest taką przestrzenią w której czujemy się swobodnie, przechowujemy te rzeczy, które są nam bliskie, gdzie śpimy, śnimy i marzymy. W tym miejscu obrazy działają jak talizmany, wzmacniając i skupiając nasze pasje i aspiracje. Opowiadają się za naszymi przyjemnościami, marzeniami, planami i relacjami. Podobnie jak starzy przyjaciele lub ulubiony utwór muzyczny, sztuka pobudza spokój i przekształca go z czterech ścian w przystań.

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: